Eşya Depolama

Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizle eşya depolama hizmetimizi harmanladık. Bu sayede eşyalarınızı uzun yıllar boyunca depolarımızda saklayabiliyoruz. Eşyalarınızı etiketleme sistemi ile teslim aldığımız için istediğiniz zaman istediğiniz adrese tekrar kurulumunu yapabiliyoruz.

Aynı zamanda eşyalarınızın tamamı değil de koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin belli bir bölümünü depolarımızda saklayabilirsiniz. Depolama için bizi seçmeniz durumunda hemen size uzman bir personelimizi yönlendiriyoruz. Bu personelimiz eşyalarınızın ne kadar yer kaplayacağını anında hesaplıyor. Aynı zamanda eşyaların hangi malzemelerle nasıl ve ne şekilde ambalajlanması gerektiğini de belirler bu personelimiz.

Eşyaların depolanma için hazırlanması önemli bir süreçtir. Depolatmadan önce kesinlikle yanınıza almanız gereken eşya ve ürünlerinizi ayırmanız gereklidir. Depolanan eşyaların içerisine kesinlikle canlı ve yiyecek içecek türünce eşya ve gıdalar almıyoruz. Depolarımızın hijyen ve temizliği bu son derece önemlidir. Depolarımızı sürekli takip ediyor ve gözden geçiriyoruz.