Hakkımızda

Marmara Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma ve Depolama Ltd. Şti. bütün yetki belgelerine sahip olan Çekmeköy merkezli olarak bütün Türkiye’ye hizmet veren nakliyat firmasıdır. Firmamız ev taşıma hizmetine 1971 yılında başlamıştır. Çok uzun yıllardır nakliyat hizmeti sunan firmamız aile şirketi olarak yıllardır para kazandığı sektöre son derece saygılıdır.

Firmamızın geniş araç filosunun tamamı eşya taşımacılığı için özel tasarlanmıştır. Araçlarımızın hepsi çelik kapalı kasalıdır. Aynı zamanda araçların içleri yumuşatıcı sunta ile kaplıdır. Araçlar her türlü mevsim şartlarına uygundur.

Çalışanlarımızın hepsi en az beş yıl deneyim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların taşınması, sökülmesi, paketlenmesi ve yeni adreste kurulması konusunda hepsi deneyimli ve teknik bilgi sahibidirler.

Firmamız büyük bir geçmiş ve birikime sahiptir. Bütün sektörlerde olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de taklit ve korsan firmalar var. Bu nedenle taklitlerimizden kaçınmalısınız. Firmamızın araçları sadece 38 plakalıdır. Taklit ve korsanlardan ayırmak için 38 plaka dışındaki araçlara itibar etmeyiniz. Firmamızın tek iletişim numarası 444 5 571 Numarasıdır.